Kedimin Kusma Olayı

Roza23

Iki gun once whiskas mama yüzünden kedimin kusma problemini burda paylaşmıştım zaten. Bu sabah kedim tekrar kustu ve yine tüy yumağı vardi. Kedim uzun tüylü bu kadar kısa sürede yine bi topak oluşturması normal ama bu kadar sık kusması normal mi? Ve topağı kusmadan once beyaz şekilde kustu ona bakımca onun da tuy oldugunu gordum ama topak halinde degildi. Sizce normal mi bu

3 CEVAP

dilex

Malt macun kullanmanizi oneririm.

Bende ayni sekilde malt ya da kedi cimi kullanmanizi oneririm.malt olarak gimcat malt soft extra veya beaphar malt oneririm.

Roza23

Cok tesekkur ederim hemen macun alacagiz