Lutfen Yardim Edinn

Fatmacakiir

arkadaslar ben proplan mama kullaniyordum ancak proplan hakkindaki yorumlari okuyunca degistirmeye karar verdim internetgen orijen mama soyledim ama internetten gelene kadar proplan mamasi bitti kedimin (benim hatamm). ben de evde sokak kedileri icin aldigim daha uygun fiyatli bir mama vardi cantaya atip sokakta gordugum kedilere verirdim. o mamadan vermek zorunda kaldim yaklasik 2 gundur o mamadan yedi ve bu sabah cok fazla kustu. sanki ishal olmus diskilamis gibi bir kusmuktu. ancak icinde ufak bir poset parcasi da vardi posetten mi yoksa mamadan mi bilemedim. iki farkli yere kusmus birisi tamamen sivi digeri hafif kati ama rengi sari. iki farkli yere ayni anda farkli sekilde kustu yani. sizce neden olabilir

6 CEVAP

SelinTuksal

poşettendir büyük ihimal

Fatmacakiir

hasta olsa gun icinde surekli kusar diye dusundum ben de

emine64

Poşetten dolayı kusmuştur büyük ihtimalle iyikide kusup çıkartmış. Ani mama değişimi yapmayın ishal yapar sindirimi bozluyor

Mews

İshai devam ediyor mu diye takip edin ediyorsa veterinerinize danışmanızı öneririm

Reyyanhan

Aniden mama geçişi yapmışsınız . Ondan da olabilir

Fatmacakiir

Yok yanlis anladiniz Ishali yok sanki ishal diskilamis gibi kusuyor