Titreme!

Reyyanhan

Uykuda ve yarı uykulu iken evlatlarım da hafif bi titreme oluyor. Bunu rüya görüyor olarak tanimladim. Fakat bazı sorunların başlangıcı olabilirmiş . Sizde de oluyor mu bu durumlar ?

20 CEVAP

Reyyanhan

Veteriner e mesaj atıyorum . Verdiği cevap şu: ev soğuktur . Özür dileyerek engelledim :/

zeynepgurgen

Allah allah ya oysa ağustos ayındayız nasıl soğuk olabilir ki ? Bak işte veteriner aklı hiçbirimizin düşünemeyeceği şeyi teşhis olarak sunuyor. Hayran olası güzellikte insan...

Feronia

Bu kadar zeki bir insan olamaz. Niye veterinerlik okumuş ki tıp profesörü falan olaymış. Aklıma "Stronghold" yazma şekilleri geldi. sjsjsjsj :D

zeynepgurgen

Ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum ama takip etmekte fayda var.

Reyaura

6sida titriyor bence rüya görüyor. Bi saglik sorunu olsa uyanık oldugundada titrerdi diye düşünüyorum.

zeynepgurgen

Çok nadiren Şişko'da da oluyor. Sıçrayarak uyanıp, bana tıslayıp elimi kanattığı ve 2 dakika geçmeden mırlamaya başlayıp sokulup uyuduğu bile oldu. Ben de sorun olarak düşünmüyorum. :)

Feronia

"Okumuş cahil" sözünü veterinerlerden daha iyi karşılayan insan yoktur herhalde.

zeynepgurgen

' Ev soğuk ' dışında ' üstlerini ört ' de bi seçenek...

zeynepgurgen

Yok canım sen bana bakma ben veteriner olmadığım için cahil cahil konuşuyorum sadece :S

Reyyanhan

Çok nadir uyanıkken de rastladım yada yanılıyorum bilmiyorum . 1 2 defa kafasının da titrediğini gördüm sanki

Reyyanhan

Stronlong strangland sttronald:/:/ devam edebilirim;/

onuralpaslan

benimkindede oluyor araştırdımda biraz takıntılıyımda :D uykuda rüya dönemindeyken oluyor

Reyyanhan

Evi yakarım zeynep ne diyosun :/

Reyyanhan

Peki :) oldu ozaman

ozgesahinn

Rüya evresinde her yeri titreyebilir başı kulakları bıyıkları... bazen çok hızlı olabilir, su içiyor gibi davranabilir çok tatlı oluyorlar panik yapmana gerek olduğunu düşünmüyorum :)) hatta bildiğim kadarıyla kendini rahat hissetmesinden de kaynaklanıyor dışarıdaki kedilere baktığımızda tetiktelikten o iş biraz zor gibi görünüyor bilemedim