Köpekteki Anormal Benekler Hastalık Belirtisi Olabilir Mi?

guineapigela

anormal benekler acaba bir hastalığın belirtisi midir? mesela durup dururken çıkan benek vb....

10 CEVAP

Bilgos

fotorafını yollayabilir misin

guineapigela

evet proteini yüksek bir mama kullanıyoruz akitalove teşekürler

anfrenee

Bazi kopeklerde ornegin burunlari begazken siyahlasiyor git gide havas yavas o olmma ihtimali varmi ?

guineapigela

benek derken biraz yanlış demişim kırmızı lekeler vb demek istemiştim

akitalove

Sivilce gibimi ?

guineapigela

akitalove evet onun gibi bişey

akitalove

Hangi mamayi kullanuyorsunuz proteini yüksek mama kullaniyirsaniz proteini vucudundan atamayabilir bizde bu durum hakknda bi kac sorun yasadik

akitalove

Bu yüzden hayvaninizi hareket ettirin :)

Bilgos

temiz tutmayı da unutmayın

guineapigela

temiz tutuyorum ancak hala var ben eniyisi veterinerime danışayım teşekür ederim cevaplar için