Sürekli Kızgınlık

10.5 aylık dişi kedim 2aydır sürekli kızgınlık döneminde 1hafta kızgınlıktan sonra 4 gün ara verip tekrar başlıyor veterinerimiz en az 12 aylık olması gerektiğini söyledi nisana kadar beklememiz gerekecek bu onun için daha fazla acı demek.Kısırlaştırmalı mıyım sizce?

2 CEVAP

Mews

Çok zor durumda kalınmadığı sürece kısırlaştırmayın derim

Çiftleştirmek için en az 12 aylık olmasını söyledi veterinerimiz eksik yazmışım :) Ben de çiftleştirmek istiyorum en azından bir kere ama sürekli kızgınlık döneminde onu miyavlarken acı çektiğini düşünüyorum ister istemez