Bilgisizim, Cahilim Yardım Edin :D

TolgaC06

Merhaba , ben golden almak istiyorum bakımı masrafı eğitimi nasıl oluyor ? sık hastalanırlar mı ? günde kaç saatimi ayırmam gerekiyor biraz bilgilendirebilir misin teşekkür ederim şimdiden :)

20 CEVAP

rabia423

büyük ırk gezdirmek çok zor kendimden biliyorum :D
onun için golden ı yavruyken eğitin yoksa büyüyünce zorluk çıkartır ...

Golden lar yalnız kalmayi sevmiyorlar eğitilmesi çok kolay sadık bi cins ve oyuncu

aycamnkse

Benim goldenlerim var çokta rahat baki yorum özellikle bahceniz varsa daha da mutlu olacaktirlar bahçe iz yoksa da günde en az bir saatlik gezinti yi çok gormemeniz gerekir gezdirmek şart .ay rica her gün fircalayin günde uç öğün ilk dönemler kaliteli mamalar ile besleyinn.sonra normal manalara geçin yani N&D marka mama yi onerenilirim sonra ona evin içinde çok vakit ay irin iki saat falan yetmez maalesef onunla sık sık egzersiz yapmalisiniz oyunlar oynamalisiniz

zeynosece

Ev mevzusuna deģinmek istiyorum goldenlarla ilgili pek bi bilgim yok benim cane corsom var benim oturduğum ev bahçeli buna rağmen bina sahibi köpek beslenmesini istemediğini söylemişti çok da takmadım açıkçası şu an kızım 4 aylık oldu ve kimsenin haberi yok evde köpek olduğundan bihaberler :D yani demem o ki söylemek zorunda değilsin köpek alacağını bırak bilmesin kimse sen köpeğini apartman hayatına uyum sağlayabileceği şekilde yetiştirebilirsen hiçbir sıkıntı olacağını düşünmüyorum :) yalnız ilk 2-3 ay biraz sıkıntılı olabilir bebek gibi oldukları için seni arayacaktır göremezse ağlar bizimki evden çıktığımda bir iki ağlıyo sonra susuyo alıştı mesela :)

kedi_sever123

Size yoldaş olur iyi bir fikir :) masraf konusunda değişiyor bu durum örneğin 20 lirayada kum var 60 70 e de kum var masraf Size Bağlı.