Kedim Ofiste Kalıcak

ozanrela1

Arkadaşlar 1.5 aylık bir kedim var cok seviyorum malesef çalışmak durumundayım evde tek bırakma yerine ofiste bir oda ona ayırsam yemeğini suyunu koysam yaşayabilir mi teşekkürler..

5 CEVAP

zzAr

yaşayabilir ama bütün gün bir odada mı kalacak? etrafta gezinebilecek mi?

ozanrela1

oda büyük zaten sabah 10 da orada olucak zaten 5.30 gibi eve geçicek oyuncak falanda koymayı düşünüyorum ara sıra gezinir ama gezinmemsi taraftarıyım sigara dumanı rahatsız olsun istemem teşeekkürlr..

FatihPeri

Hiç bir şey olmaz rahat ol, çok miyavlar tuvaletini falan yapar onun dışında sorun olacağını düşünmüyorum :)

Uhrit

hiçbir şey olmaz, ben de aynısını yapıyorum üstelik senelerdir farklı kedilerle :) ortalığı biraz dağınık bulabilirsin ve her sabah ofise geldiğinde en az 10-15 dakika kadar sevmek zorunda kalacaksın ilk iş, sonrası rahat.

umut61

Ben ilk kedi sahibi olduğumda kedimi evde bırakıyordum. İhtiyacı olan herşey evde olduğu için sıkılmıyordu. Kameralarla da arada ne yaptığına bakıyordum. Gözüm hiç arkada kalmadı. Akşam her eve gittiğimde 30 dk kesintisiz birbirimizi seviyoduk :)