Kilosu En Fazla 40 Tl Olan Bir Mama Önerir Misiniz?

oztasilares

Kilosu en fazla 30-40 tl, çokta kötü olmayan bir mama öneriniz var mı ? Bu aralar maddi sıkıntı içerisindeyim maalesef alamıyorum. Bonacibo almıştım ama yemedi. Kısır değil normal mama arıyorum

7 CEVAP

Biraz araştırırsanız eğer o fiyatlara istediğiniz mamayı almanız mümkün.

oztasilares

kedilimadam

Matisse alabilirsiniz. Ben bir süre kullandım hem besleyici hem de açıkçası kedilerim üzerinde hiçbir olumsuz etkisini gözlemlemedim.

Fatmacakiir

Pro choice da iyi bir mama bence ben 1 kac ay once 2 kilosunu 38 liraya almistim ve almadan once arastirdigimda uygun fiyatli mamalar icerisinde en iyisi pro choice du bir bakmanizda fayda var

Sanabelle-Bozita-N&D iyi markalar kilo fiyatlarıda 40 dan ucuz.

FANTOMAS

Pro choice yada nd marka olabilir. ND kaliteli bir marka uygun fiyata bulunabilir

eltarcin

Profine, Brit Care, Sanabelle, Matisse olabilir. Bunların arasından Profine'ı seçmenizi öneririm.