Köpeğimin Tam Olarak Cinsi Nedir ?

Kurt olduğu ve kırma olduğu belli ama ne kurdu oluyor cins olarak bilmiyorum.

8 CEVAP

guineapigela

yandaki fotoğraftaki köpek mi acaba

guineapigela

profil resimdeki mi yani

EmineDemir

MasaAllah çok güzel bir köpekmis :-) cinsten anlamam ama Alman kurduna bu renk çok hoş durmuş:-)

Evet aynen bu

Alika

Köpeğiniz görüntü olarak kuyruğundaki kıvrım ve tüy yoğunluğu ile kesinlikle Alman kurdu özelliğini barındırmakta. Yüzündeki uzunluk ile de kurt olduğu desteklemektedir. Golden ve Alman kurdu kırması denebilir. Fakat patileri her iki türün özelliğini taşımamakta. Alman kurdu ve Golden cinsi yapılarını taşımak adına daha güçlü patilere sahip yapıdadırlar. Daha küçük bir ırk ile kırılmış olarak gözükmekte. Tavsiyemi lütfen yanlış anlamayın. Biraz kemik güçlendirici takviyelerde bulunabilirsiniz. Belki ileride biraz daha güçlü görünüme ulaşacaktir.

Teşekkürler sağolun zaten bu fotoğrafı çektiğimde biraz halsizdi kemik destegini çok veriyorum bu aralar babası kurt evet ondan eminim anneside şu lesi diye bir film vardı collie mi deniyor cinsine o cinsten lesinin aynısı yani :)

Alika

Border collie. evet oda olabilir :)
Sapsağlıklıdır umarım. :)

Teşekkürler evet sağolun bu renk zor biraz daha