Royal Canin Oral

prtkl123

Merhaba , kedimin arka dişinde çürükler oluşmus.Bu nedenle veteriner royal canin oral mamasını önerdi.Kullanan veya nasıl bir etki yaratığını bilen varmı??

8 CEVAP

Alika

Merhaba
Royal Canin içeriği itibari ile günlük ve tibbi özel alanlarda desteği olan mamalardandır. Kedinizdeki diş çürüğü çok ilerlemiş ise malesef ki sadece mama etki etmeyecektir. Mama belli kriterlere göre üretilmiş bir destektir. Tek başına ilaç niteliği barındırmaz. Diş temizliğine de özen göstermenizi tavsiye edeceğim.
Çok geçmişler olsun.

Cansukorkmz

Ben kedime veriyorum memnunum Diana da memnun

Reyaura

Diş fırçası iki başlı bi tarafi ince bi tarafi kalın kalın tarafiyla önleri ince tarafiyla arkalari fircaliyorum . Diş macunum bitti markasını hatirlamiyorum :) disinde curuk varsa cok nazik olun cani çok yanar :(

Alika

Kedi ve köpeklerde de insanlarda olduğu gibi diş sağlığı alanında mudaheleler yapılabilmekte. Bir veterinerden destek alabilirsiniz.

Reyaura

Ben baddaniyeye sarip sadece kafasını dışarda birakip nazikçe fircaliyorum vaska türlü izin vermiyor

kedilimadam

Ben trixie'nin diş macununu kullanıyorum ama onu hergün sürmüyorum.3günde bir mercimek tanesi kadar sıkarak kullanıyorum.Veterinerim diş macununu mümkün olduğunca az kullanmamı gargara yapamadıkları için fazlasının zararlı olabileceğini söyledi.Bu nedenle hergün fırçalıyorum ancak diş macununu 3günde 1 kullanıyorum.

prtkl123

Kedim 3 yaşında. Diş fırçalamak için geç kaldık sanırım. Pek sıcak bakmaz.Önerileriniz nelerdir?

portkl123

kullandığınız marka diş macunu varmi yada diş fırçası