Yavru Kedi Kuma Nasil Alisir

fiko

Henuz birbucuk aylik kuma yapmiyor nasil alistirabilirim

4 CEVAP

elifdmz

Çok basit ..eger halıya yere bı yere yapıyorsa yada evde baska bır kedı var ıse onun bır çişini ve kakasını yavru kedının kumuna koyun..kokusunu alıp oraya yapması gerektıgını anlayacaktır..bır kac sefer sız kuma koyun onu yerını gosterın ve kaka ve cıs kokusu var ıse 3 gun sonra kendılıgınden yapacaktır ;)

fiko

Yaptim ama yinede 1 hafta oldu halen haliya yapiyor:(

elifdmz

siz alın yavru kedıyı koyun kendınız kuma bıraz eşelesin koklasın kuyrugu tıtredıkce anlayın tuvaletı gelmıstır..aslında baska kedı olsa onu gorse cok daha kolay olurdu hem kokudan hem baska kedıden gorup yapabılırdı..ben bır suru yavru kedıyı boyle alıstırdım.denemeye devam edın..alısacaktır.

incir0

benim 6 tane yavru kedim var annesiyle birlikte bakıyorum şu anda 40 günlükler. Yürümeye başladıklarından itibaren kuma yaptılar. ama eğer yapmıyorsa kuma eşeleme hareketi yaptırın mutlaka alışacaktır.