Kedim Yatağını Isırıyor

Kedimi bugün sahiplendim, yatağına da alıştı ama nedense oyuncaklarının yanında bir de yatağını ısırıyor ve patilemeye çalışıyor. Tahtasına hiç bakmadı bile. Tahta olayına zamanla alışacağını zaten biliyorum ama yatağını ısırmasının bir sakıncası var mıdır?

3 CEVAP

Bilgos

birşey olmaz eğer yatağın malzemesini yutmazsa zaten yutması yani yatağını parçalaması çok zzor

goknur

Bence yok :) hayirli ugurlu olsun :) cok guzel birsey yapmissiniz oncelikle kac aylik kediniz :) ve merak ediyorum cinsi ne ?

Cinsi Tekir ve 1.5 aylık henüz. Bir işyerinde annesi yavrulamış ve işyeri sahibi kedileri istemedikleri için sokağa bırakacaklardı ben de bu ufaklığı yanıma aldım. Bildiğimiz karakedi yani kedim :D