Arkadaşımın Kedisi 3. Kattan Düştü

Preisner

selam, yakın bir arkadaşım kedisi balkondan düştü. nasıl oldu anlamadık, kayboldu ortalıklardan, evi aradık yok, sonra dış kapıyı bi açtık, kapıdaydı. balkondan düşmüş, kapısı açıktı. burnundan kan akınca hemen hekime götürdük, müdahaleyi yaptı, neler yapmamız gerektiğini anlattı. bir de dört bacağının da kırık olduğunu, cerrahi müdahalenin gerektiğini söyledi. 900 tl masrafmış bu da. arkadaşımın bunu ödeyecek durumu yok. başka ne yapılabilir, bu ücreti ödemezsek dört bacağı da kırık olarak yaşayacak, şaka mı bu?

7 CEVAP

Preisner

yavrumuz henüz bir yaşında. kendi kendi kaynar mı kırıkları?

outlaw

geçmiş olsun önce ancak kedinizine veteriner müdahalesi şart. veterinerlik fakülteleri veya başka bir veteriner bulup mutlaka gereken bakım yapılmalı. bu tip durumlarda yapılması gereken tek şey uzman yardımı almak, bence belediyeye de danışmanız iyi olabilir belediyenin veya universitelerin veterinerlik hizmetleri vardır mutlaka geç olmadan araştırın ve mutlaka tedavi ettirin kedinizi. tekrar geçmiş olsun

ale123

öncelikle geçmiş olsun arkadaşınıza yardımcı olabilirim benim de kedim 4. kattan düştü ve patisi kırıldı kendi kendine kaynıyor biz hemenn patisini sardık ve kendi kaynadı para yarrdımı da yapabilirim
geçmiş olsun

mast

Belediyenin hayvan barınağına götürün ,oradaki veterinerler ücretsiz olarak tedavi ederler. Geçmiş olsun.

Foxsnow

belediyeninki barınakları tedavi edebilirler açıkcası eğer kırıklar çok belli değilse sargı ile gezsin 3 ay düzelir.

susesi22

Belediye barınaklarını tavsiye ederim fakat araştırarak bırakın. Çoğu barınaklarda narkoz bile vermeden bazı ameliyatları yapıyorlar

rabia423

nasılll