Lütfen Süt Anne Gerekli

Goksu95

Bu güzel 2 yavrumuzu sokakta koliye bırakılmış şekilde bulduk. Ölmek üzerelerdi.Bu kedilerin beslenmesini yapıyoruz (daha öncede çok baktığımız için) evde toplam 7 kedi var ve daha3ü sahiplendirilmeyi bekliyor.Sokakta olmasını istemiyoruz zaten ölümden döndüler doğum yapmış ( ev kediniz ) varsa ulaşabilirsiniz kalıcı olursa daha iyi olur veya geçici.) Daha ayrıntılı olarak bilgilendirme yapılacaktır. Mesaj atabilirsiniz.

4 CEVAP

dollfacepersian

Instagram da Havsev, Sosyopet,kesmeseker, aşkpatinefestir,kedi_sahiplendirme gibi sayfalar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Süt anne arayan yavru veya süt anne olabilecek kedi ilanları paylaşılıyor çokça ve çoğunlukla yardım bulunuyor gördüğüm kadarıyla. Umarım çabucak süt anne bulabilirsiniz

Goksu95

Baya bir sayfaya ulaştırdım paylaşım yapıldı fakat hiç yok iyice dert oldu içime. Inşallah

Sutunannesi

Hangi şehir

Goksu95

Bağcılar. Istanbul