Sokak Hayvanları İçin

prtkl123

SOKAKTA BESLEDİĞİM KEDİLERİM İÇİN UYGUN FİYATA MAMA ÖNEREBİLİRMİSİNİZ?

2 CEVAP

Alika

Merhaba
Sokaktaki kediler için genelde Micho yada Mito kullanılır ve en sağlıklı olan alt sınıf mamalardandır. Sokakta beslenmesi gereken çok fazla canlı olması sebebi ile en düşük maliyete en fazla mama alınması gerektiği için alt sınıf sekmentlerden tercih edilir. Elbette onlarda ne kadar kaliteli mamalar ile beslenirlerse o kadar sağlıklı olacaklardır..

guineapigela

yas mama olarak miglior kuru mama olarak bonacibo iyi mamalardır ence bunları verin :)