Kedimin Cinsi Sizce Ne ?

Henüz bebek ama cinsini bilemiyorum

15 CEVAP

hera41

American shorthaire benziyor

Bilgeylmz

Bence scotish fold olmayabilir kulakları kırık değil. Tekire benziyor gözleri mavi ise cinstir ama tam olarak anlaşılmıyor. Büyük ihtimalle tekir.

akitalove

Ben bunlara hep dumanlı tekir diyorum :D dumanli tekir iyidir :D

eltarcin

Dumanlı Tekir. İyiymiş :D @akitalove
Tekir gibi geldi. Dumanlı Tekir :D Melez olma şansı da var ama yüz yapısı, burnu falan... Melez ise bile büyük ihtimalle babası tekirdir.

akitalove

Sayfayi kucultunce sıkintı olmuyor gorunuyor fotograf ama ben dumanli tekirden yanayim hâla :D

Bilmiyorum artık biraz daha büyüsün daha anlaşılır olur sanırım

patidostum34

scottish diyenlerin ictiginden istiyorum

Alika

Tüyleri uzun değil olarak görüyorum. Kulaklarıda fotoğraftan net değil ama net değil ise Çok çook büyük ihtimal ile Scottish.

guineapigela

scotish e çok benziyor ama kkulakları dik tam biemedim tekire de benzıyor üyük bir ihtimalle cins bir kedi tekir olabilir

hahha nasıl böyle yüklendi bilmiyorum ama tam resmini atmak istemiştim :D

Heiter

Desen ve renk, cinsi belirlemede her zaman -hatta çoğu zaman- işe yaramaz. Özellikle british shorthair ve scottish fold/straight gibi cinslerde her tür renk ve kürk deseni kombinasyonu mümkün.
Irkını anlayabilmek için anne - baba ve evvelki soyunu (diğer bir deyişle şeceresini) bilmek lazım.
Sizin kedinizin (tıpkı fold kedilerdeki kırık kulak gibi -ki o bile ırk tayini için yeterli değil) belirgin özellikleri olmadığı için kesin bir cevap alabileceğinizi sanmıyorum.

Heiter

"cins bir kan" derken?

Amedsoner

Arkadaşlar bütün Yavru kedilerin gözleri mavidir. En az iki üç aya kadar da gerçek rengini belli etmez. Scotish fold degil. American shorthair e benziyor ama büyük ihtimal tekir. Çünkü siyah çizgileri var.

EmineDemir

Yüz yuvarlıklığından cins bir kan olduğu anlaşılıyor. Ama net bir şey diyemeyeceğim