Kısırlaştırma

Merhaba, ben kedimi kısırlaştırmak istiyorum fakat veterinerim 250 kan tahlilleri ve 500 tl ameliyat ücreti istedi toplam 750 tl ve ben bunu karşılayamam. Bildiğiniz uygun fiyata yapan Kagıthane civarlarında varsa lütfen yardımcı olur

8 CEVAP

Mia2017

Bence bu fiyat çok fazla

eltarcin

750 TL mi? Buradaki veterinerler o fiyata 3 kedi kısırlaştırıyor :)

gunosari

500 tl ye 2 kediyi kısırlaştırdık.750 tek kedi için hakikatten çokmuş.

DEMET92

SENANURALTUNTAŞ bu fiyat çok fazla . bende veterinerime sormuştum bilgi amaçlı. 420 tl dedi dişi kedi için. ilaçlar da dahil. lütfen bu fiyata ve o veterinerin fiyat politikasına itibar etmeyin

DEMET92

bu arada benim veterinerim fatih te. fındıkzade veteriner kliniği. Vet. Hekim Hasan Bey. Çok iyi ve sevecen bir hekimdir. tavsiye ederim.

bsecnl

bebek etiler beşiktaş şişli yada kadıköyde falan oturuyorsanız baya ucuz bi fiyat söylemiş

Leventte oturuyorum ama bukadar fiyat bence çook fazla bebek etiler olsa okey ama sahiplendiğim cins Bir kedide değil

martha

ben söylediğiniz fiyata kısırlaştırdım, ve bence fiyat farkı öylesine değil sebepleri var. zaten o fiyatı veren veteriner diğerlerinden farklılıklarını da tek tek anlatır