Kedi Tıraş Ettirme

Mia2017

Kedimi yaza doğru tıraş ettirmek istiyorum fiyatı nedir ve ne zamana kadar tüyleri geri çıkar

6 CEVAP

akitalove

Kusuruma bakmayin o zaman yanlis anlamadan dolayi. cunku burda boyle bi soru sorulmustu ve icten ice sinirlenmistim. Öyle dusundugunuz gibi degil psikolojisini olumsuz derecede etkileyebilir ve kendini strese sokarsa bagisikligi dusebilir bu yuzden tras ettirmeyin ben ettirdim cunku uzun tuylu kopek ve yanlis bakimdan dolayi kıtiklari derisine cok yakindi bundan dolayi tras ettim tabikide bidaha tras etmeyecegim

govcemiray

Ne olur kedileri tıraş ettirmeyin onlar köpek gibi değiller. Zaten o yüzden uyutulup da tıraş ediliyorlar, istemedikleri şeyi yapmayın hayvancıklara. Psikolojileri bozulur, huyu değişir hatta size küsebilir.

akitalove

Tüy dökülcegini bile bile neden hayvan sahiplenilir anlamiyorum onun yerine balıklı mamaya gecin ve vitamin kullanin tuy dokumunu bitirmez ama en azndan azaltir..

Mia2017

Cevabınız için teşekkür ederim bende sizi çok iyi anlıyorum bende bazen bazı sorulara çok sinirleniyorum

eltarcin

Bu isteğinizi gerçekleştirmeden direk vazgeçin.

Mia2017

Ben tüyleri döküldüğü için değil hani kestirdikten sonra tüyleri daha sağlıklı olur diyolar ya ben o yüzden sormuştum yani benim kızımla aramda tüyle ilgili bir sorum yok bu kadar tepki vermenize gerek yoktu