Süt Anne

YasaYasa

Merhaba bir abla bebk kedi bulmus bi haftalik yok benim kedim de 6 gun once dogum yapti kedime goturucem kabul etmesini nasil saglarim yardimci olur musunuz

2 CEVAP

deniz_berkan

bebeklerin arasına koyun yavruyu biraz kokuları sinsin yeni yavruya, eger anlamazsa kabul eder , eger ki istemezse çok zorlamayın hırçınlaşabilme olasılığı olur annenin hemen sosyopete ilan açın süt anne aranıyor diye

kedilimadam

Anne ve bebeklere sürdüğün bir havluya bebek kediyi sararak biraz bekletip sonra yaklaştırmaya çalışabilirsin.Deniz_berkan'ın da dediği gibi anne kediyi strese sokmamak da fayda var.