Kedim Yerlere Değişik Sıvılar Bırakıyor

seymavc

kızgınlıktaki kedim yere şeffaf ve bazen de biraz kanlı gibi bir sıvı bırakıyor normal mi? 8 aylık ve 4 aylıktann itibaren kızgınlığa giriyordu bu ilk kez oluyor

3 CEVAP

pongul

pyometra yani rahim iltihabi olma ihtimali var akintidan dolayi. vet gormeli.

Breda

Acilen vete gidin bence.. 4 aydir kizginliga girip kendi kendine debeleniyorsa kwdixik mutlaka bir sorunu vardir bu durumda.. Bizim kedimiz de 3.5 aylikken girdi 4 kizginlik gecirdi.. Yumurtaliklari kisr dolmuştu..

Breda

Kist*