Merhaba Bugün Petshoptan Aldm Balım’ı Ve Kızımn Dışkısında Kan Var .

Aldığım yere fotoğrafını attım normal olduğunu zorlandığı için olduğunu söyledi. Ama çok endişeleniyorm. Sabah veterinere götürecem . Fotoğrafı paylaşıyorum. Sizce normal mi petshopun dediği gibi ?

16 CEVAP

Sutunannesi

Pet shoplardan alınan tüm kedilerde neredeyse aynı durum oluyor. Çevremde petshoptan sahiplenen her kedide iç parazitten dolayı bir sürü sorun yaşandığını duydum. Keşke petshoplardan alıp hayvan ticaretine katkıda bulunmasanız :(( burda ücretsiz sahiplenmeyi bekleyen binlerce kedi var :(( ömrü uzun olsun inşallah

emrezrtrk

Bence normal birşey e benzemiyor. Mama değişimi yaotunuz mı?

Petshopun önerdiği mamayı aldım ama ordaykende aynı mamayı mı yiyordu bilmiyorum

Basakes

Umarım sadece iç parazittir. Yoksa parvo filanda kötü olur

akitalove

Alakasi yok bu zorlanmis bir kakaya benzemiyor ya parvo virustur yada parazit keske petshoptan almasaydiniz keske.... arastrsaydiniz biraz ev ortaminda dogan yavrulardan alsaydiniz

Çok aradım bulamadım maalesef o şekilde bi yavru

İç parazit nedir iyileşecek bişey mi

Tugbabilginer

Merhaba ayni durumu bizde yaşadık mesaj kutunuza bakarsanız detaylı konuşalım

Susamsusi

Kakanin kivamina bakilirsa bana da zorlanmis bi kaka gibi gelmedi. Kivami gayet normal bi vet e goturmenizde fayda var

Bugün kurt çıkardı parazit olmuş

YasaYasa

büyük ihtimalle iç parazit

Sutunannesi

Ve çok özür dileyerek başlığı kediniz için açtığınızı sanmıştım köpeğiniz varmış kusura bakmayın. Petshop ortamlarında bir çok kedi köpek iç içe olduğu için iç parazit çok yaygın oluyor ne yazıkki. Flagly bizde kedim için kullandık ishal için ama parazit içinde kullanıldığını okudum çünkü antibiyotik bir şurup üstelik veterinerim köpeklerin sevdiğini söylemişti. Bağırsaktaki zararlı bakterileri öldürüyor

Basakes

Evet hap yada iğne yapılıyor. Aile hekiminede flagyl yazdırıp kullanabilirsiniz ama veterinerinize danışın

caglardagli

kediniz kanlı ishal onu acilen bir veterinere götürün petshopta alınan hayvanlarda dışkı sorunu hep olu.

caglardagli

pardon köpeğiniz