Hissederler Mi :(

Sutunannesi

Sütü yarın sabah kısırlaştırmaya götüreceğiz. Eve geldiğimden beri çok agresif bana karşı ya da herkese karşı bilmiyorum. Kucağıma aldım 2 kere ve ikisinde de deli gibi tısladı hatta bir keresinde boynuma saldırdı. Koltukların arkasına uyumaya gidiyor dün akşamdan beri normalde hiç yaptığı şeyler değil bende girmesin diye yastıklar koydum. Şu an yatağımda uyuyor ama asla kimseyi yaklaştırmıyor kendine. Sizce hissetmiş midir ben evde yokken annem seni kesecekler ben çok üzülüyorum falan diye konuşmuş onunla :(( her ne kadar yapma sakın bir şey söyleme dediysem de bazen laf anlatamıyoruz büyüklere :((( bu tavrının başka nedeni olamaz sanırım değil mi. Sabah nasıl götüreceğiz bilmiyorum çok gerginim ve çok korkuyırum

3 CEVAP

Sutunannesi

Ameliyata gireceği için dün akşam yemeği kestik yemekle kandırmam mümkün değil o yüzden :((

emrezrtrk

Sanırım anlıyorlar. Bende ponçik i vete götürürken anlıyor galiba yanıma gelmiyor bende hemen malti devreye koyuyorum malta bayıldığı için ben kedimin rahatlaması için müzik açıyorum o da rahatlıyor birde en Çok sevdiği şeyleri verebilirsiniz

Amedsoner

Bazı şeyleri hissetmesi normal. Çünkü bizden daha hassas ve hisleri yüksek canlılar. Operasyon sonrası daha kötü olabilir. Bir kaç saat önüne su mama filan koymayin. Ameliyat sonrası.