Face Cat

oztasilares

Kedimin maması tamamen bitti bir kaç şey alıp evde kendim yapıyordum tavuk haşlıyordum falan idare etmek için. Bu aralar durumum pek yok uygun bir mama aramaya çalışıyorum annemde idare etsin diye face cat diye bir mama almış hiç öyle araştırmadığım mamalar kullanmak istemiyorum ama şuan elimde bir tek o var hiç kullanan var mı aranızda ?

10 CEVAP

yasement

Diger mama tamamen bittiyse yanina kucuk bi seye yogurt koyarak verin mamayi. Birden yeni mamaya gecmek kusma yapabilir yogurt onler. Hangi mama varsa onu verin ac kalmasin yeter ki, imkan olunca daha iyisini alirsiniz.

Elifoo

Markayi bilmiyorum fakat kullandiginiz mamadan gecis yapmadan bir anda farklı bir mama vermek kedinizin sagligi icin iyi olmaz.. en azindan diger kullandiginizdan en kucuk boyunu alip gecis yaparsaniz daha saglikli olur ama dedigim gibi markayla ilgili bir bilgim yok

eltarcin

Mamayı bulmak için bir süre uğraştım. Öyle kötü bir mama ki ismini yazınca dahi çıkmıyor. Kedinize asla vermeden en yakın çöp kutusuna gidip, sokak kedilerinin de ulaşamayacağı biçimde atın. (Yanlış anlamayın, sonuçta sokaktaki canlılarda bizim sayılır. Onlara zarar vermek olmaz)
Bütçe aralığı söylerseniz daha kolay yardımcı olurum. (1kg veya 15kg = X TL vb.)

kedilimadam

Ben bir süre matisse kullanmıştım ve açıkçası hiçbir problem yaşamadım.Eğer N&D için olumlu düşünüyorsanız Matisse'i denemenizi tavsiye ederim çünkü ikisi aynı gurubun maması.

eltarcin

Matisse kötü bir mama değil. Orta derecede iyi bir mama. Matisse deneyebilirsiniz.

guineapigela

o mama haatımda gördüğüm en kötü mamallardandı sakın vermeyin ismi bile tuhaf zaten hiç bilinmedik değil biri vermisti bana denemistim kedim kustu falan sakın ha vermeyin

Heathcliff

O mamayı verme hayvanlara ********* nın mamalarını kullanabilirsin en azından taze mama yer.

oztasilares

Öncelikle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim :) Bende anneme sinirlendim niye bana sormadan alıyorsun diye o da idare etsin diye aldım dedi mama çok kötü evet, et yan ürünleri bile demiyor yan ürün bile yok yani sadece mısır gluteni pirinç birde bir iki şey daha. Eltarcin Ben aslında iyi olarak bi 68 tl n&d alabilirim onu düşünüyorum ama işte kısırlaştırma girdi araya biraz zorluyor beni doğrusu. Matisse hakkında pek iyi yorumlar okumadım bonaciboyu yemedi çok düşük fiyatlı bir şeyler arıyorum aslında yani 10 kg 200 tlyi geçmeyecek 1.5 kg 40 tl olursa iyi ama en zorlayabileceğim 68 65 tl

SelinTuksal

ND olmazsa kesinlikle o istediğiniz fiyata profine. 10 kilosu 200 liraya ve gayet iyi fiyatına göre.

gazme1997

ukjhgkıhuyıl