Ad Konserve Mama Hakkında Bilgilendirebilir Misiniz?

DEMET92

merhabalar;
AD konserve mamanın özel vitaminler içerdiğini ve sadece veterinerlerde bulunabileceğini duydum.
zayıf kediler için çok işe yarıyormuş.
sizce nasıl? ve 4 aylık kedime nasıl verebilirim?

15 CEVAP

yasement

A/d mama ile petshoplardaki normal yas mamalari karsilastirmak dogru degil. A/d saglik probleminin tedavisine yonelik bir mama.

bsecnl

daha iyi yaş mamalar var piyasada

bsecnl

Acana Regionals

bsecnl

ziwi peak moist

DEMET92

kuvvetli vitamin içerdiği için aralıklı olarak kullanılması gerekiyor diye biliyorum yasement

yasement

Saglikli kediye oyle bir gereklilik olmaz. Veteriner oneriyorsa vermek lazim tabi. Ama etkili bir seri prescription serisi biz de c/d konserve almistik.

sophiee

Kısırlaştrma sonrası zaten minimum olan iştahımız sıfıra düştüğünde vermişti veterinerimiz. İçi son derece homojen bir püre şeklindeydi ama kızım kokladı gitti yüzüne bile bakmamıştı.

DEMET92

markaları yazabilir misiniz? ben AD nin özel bir mama olduğunu duymuştum çünkü.

DEMET92

teşekkürler

oztasilares

schesir instinct bozita brit care yaş mamaları güzel bence daha besleyici

SelinTuksal

İçerik yazar mısınız?

Ben kedime a/d mama veriyorum ama biz çok hastayız o yüzden bildiğim kadarıyla ciddi hasta Yada kaza geçiren hayvanlara veriliyor. Bi danışıp alın derim.

Straydad

A/D mama sağlıklı kediye verilmez. Böbreklerini fazla yoracaktır. Sokak kedileri ile ilgilendiğim için evimde bulundurduğum bir mamadır. Çok işe yarıyor, zafiyet geçiren, hasta kedilere verdiğinizde besliyor, enerji veriyor. Hayvana hayatta kalma gücü veriyor. Yavru kedilere tek seferde kesinlikle verilmez, seyreltilip, bir kutu yavrunun yaşına göre parça parça verilmeli. Kedi severler evinde mutlaka bulundursun. Zafiyet geçiren bir kedi görünce verin. Püre halde yalayarak yiyorlar hemen, daha yemeyen hasta sokak kedisine rastlamadım. Hayvanlar bizden çok daha güçlü, hastalık kaynaklı zafiyet durumundaki kedileri bu mama ile beslediğinizde, güçlenmesini ve vücut direncini kazanmasını sağlıyor. Güçlenen direnç ile hastalığı yeniyor. Onlarca kemikleri sayılan, hareket edemeyecek kadar zayıf düşmüş kediyi ipten aldı bu mama.
Fakat annenin biraz da meyve yesin beslensin çocuk demesi gibi ekstra gıda olarak verilecek bir şey değil. Veteriner verin demezse evinizdeki kedinize ezbere kesinlikle vermeyin.

Linbonrick

A/D msmayı nereden bulabilirim acaba böbrek hastası kedim için

Linbonrick

A/D msmayı nereden bulabilirim acaba böbrek hastası kedim için