Özür Diliyorum...

Feronia

Yaklaşık 10 gündür bana buradan, Instagram'dan, Whatsapp'tan, PatiPet iletişim sayfasından sormuş olduğunuz soruların neredeyse hiçbirine geri dönüş yapamadım. Bir çoğunuzun da bildiği gibi öğrenciyim ve son zamanlarda çok sık sınavım oluyor, ayrıca beni buradan tanıyanlar haricinde farklı platformlardan da fazlaca soru alıyorum. Ayrı olarak Petlebi hesabımın dondurulması da çok fazla mesaj birikmesine sebep oluyor. Dolayısıyla bazen cevap veremeyebiliyorum. Hepinize anında cevap verebilmek isterim ancak bu mümkün değil, özellikle bir hayvana özel tarif/menü hazırlamak ciddi zaman alıyor. Beklettiğim için hepinizden çok özür dilerim. En kısa zamanda tüm sorularınıza cevap vermeye çalışacağım. Normalde sorulma sırasına göre cevap veriyorum ama acil cevap bekleyenler bu soruya cevap olarak yazarlarsa onlara öncelik tanıyabilirim.

4 CEVAP

akitalove

Ben :D

eccakir

Bende özelden kedim için tarif istemistim ilgilenirseniz sevinirim.

emine64

Öyle güzel kalplisin ki çok teşekkür ediyoruz oğlumla sana tarifler süper

Feronia

Rica ederim. O sizin güzel kalpliliğiniz. :)