7 Aylık Kedime Vitamin

Merhabalar 7 aylık scotish fold erkek kedim var şu an mevsim geçişindenmidir yada mamasındanmıdır ( nd kitten kullanıyorduk tüylerindeki sertlik ve aşırı dökülme nedeniyle acana grassland geçiş sürecindeyiz) aşırı bir tüy dökümü var yaklaşık bir aydan fazladır furminatör yada silikon fark etmeksizin taradığımızda çok aşırı tüy çıkıyor traş etmiş gibi biraz araştırdım e vitamini eksikliğinden olabiliyormuş multivitamin tavsiyesi yapabilirmisiniz

4 CEVAP

Feronia

İlk cümlesinde @Reyaura'ya katılıyorum.
Balık yağı, onun yarısı kadar zeytinyağı ve bira mayası kullanmanızı öneririm. Ayrıca Grasslands yerine Pacifica veya Ranchlands kullanmanızı öneririm.

zuhall

sarimsaklibiramayasi

bunu kullanmanizi tavsiye ederim. bir de balik yagi verebilirsiniz.
ayrica vedavet veya yine naturalisin multivitaminlerini kullanabilirsiniz.

Reyaura

BLMEM in dedigini kesinlikle yapmayin. Ben gimcat ultra vitamin macunu kullaniyorum. Tablet olarakta vmp kullaniyorum

BLMEM

bademi blenderde ezin içine biraz sıvı yağ katın sgeceronra tabaga bosaltıp bal ekleyin ..gunnde 2 kasık icsın bir hafta sonra