Evde Bakılan Sağlıklı Süt Anne Arıyoruz Nasıl Bulabiliriz?Acil

minikpati

4 günlük yavru kedimize sağlıklı süt anne arıyoruz, Avcılar ve civarında ikamet eden hayvanseverler lütfen yardımcı olun, annesini kaybettiğimiz bebeğimizin yaşamasına destek verin

5 CEVAP

zzAr

mümkünse https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/gimpet-yavru-kedi-sut-tozu-taurinli-200gr.html tavsiye ederim. süt anne kedi bulmak zor olabilir

minikpati

Cevabınız için çok teşekkür ederim şu an söylediğiniz kedi süt tozunu kullanıyorum zaten ama anne sütünün daha besleyici olduğunu, eğer süt anne bulursam yavrunun yaşama şansının daha çok olacağını söylediler bende ondan dolayı süt anne arayışına girdim. Kızımdan geriye kalan bu yavrunun yaşamasını çok istiyorum, lütfen yardımcı olun sevgili hayvansever dostlarım

zzAr

keşke imkan olsa yardım edebilsem. umarım en kısa zamanda bir süt anne bulabilirsiniz ve yavrularınız gayet sağlıklı ve kuvvetli olurlar.

minikpati

İyi dilekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim, inşallah yavrumu kurtarabilirim.

mileycyrus

Umarın bulursunuz :( Bu site dışında başka sitelere bakmayı düşündünüz mü?