İç Parazit Hapı,Aşısı Sonrası Ne Yapıyorsunuz?

ozinom

arkadaşlar kediye iç parazit uygulaması yapıldıktan sonra,kurt vb parazit durumları size geçmemesi adına kediye nasıl yaklaşıyorsunuz?Yani bir yandan kedi kurt döküyor ve aynı evdesiniz..yani dokunsam sevsem bana da bulaşma durumu var,bu işin içinden nasıl çıkıyorsunuz?

1 CEVAP

umut61

kedi paraziti sizden kediye geçer. aşıdan sonra kurt dökmesini de görmezsiniz. kedinizin sağlıklı olmasını istiyorsanız eve gelince ellerinizi dezenfekte edin.