En Korumacı Ve Çocukları Seven Köpek Hangisi

DarkWolf

Bahçeli evimiz olursa onu koruması ve beni sevmesi için bir köpek istiyorum

7 CEVAP

dostoyorki

Siz sevdiğinizde zaten can dostları koşulsuz sizi sever. Bu kritere pek anlam veremedim açıkçası tabi yine herkesin kendi fikri..

sengulabdl

Golden retriever

lenahmet

Cinsi pek önemli değil sizin eğitiminize bağlı tabi bahçe korumak için sert görünüşlü lazım rottweiler,alman çoban köpeği veya bir pitbull cinsi sahiplenebilirsiniz tabi direk bahçede bakıcaksanız 6 aylıktan büyük aşıları tam olmasına dikkat etmelisiniz.

DarkWolf

ben boxor veya doberman düşünüyordum ama yinede teşekkürler

Bazi cok vahsi turler sahibine ve cocuklara ayri duskun oluyorlar ama ev kopegi olarak derseniz beagle cocuklari cok sever onlarla oyun oynamayida severler :)

durdane

sosis köpekler

Foxsnow

Bi kangal bi pittbul(hırçınlaştırmadan) gayet çocuklarla içli dışlı oluyorlar özellikle yavru iken yada akita inu tavsiye edeblirim.