Annemi Nasıl İkna Ederim?

aysu-orgz

Annem evde köpek veya kedi beslememe izin vermiyor.nedenini sordum kedi sevmediğini köpeklerinde çok fazla havlarsa bina ortamını rahatsız edebileceğini söyledi. Annemi nasıl bir köpek cinsi aldırabilirim?

6 CEVAP

incir0

bence almayın çünkü aldığınızda anneniz sal şunu dışarı diyecektir hiç şüphesiz. ve siz okuldayken vs onun bakması gerekecek ve size söylenmeye başlayacak. en iyisi siz bir canın günahına girmeyin derim. iyi akşamlar..

Foxsnow

açıkcası almak çok istiyorsan http://www.yasambu.com/forum/konu/apartmanda-beslenebilecek-kopeklerin-cinsleri.53167/ buraya bir bak derim.

defne

golden yavru alabilirsin yada şirin köpeği

durdane

ben yalvardım yakardım ikna ettim ben bide ağlamış numarası yaptım :D

durdane

ben yalvardım yakardım ikna ettim ben bide ağlamış numarası yaptım :D

eve bir çok kez köpek getirdim. her seferinde annemle sıkıntı yaşadım. köpek bakımı gerçekten zor. havlamasını geç, tuvaleti, gezdirmesi, tüy dökmesi.. annen daha gelmeden karşı çıkıyorsa bence ona kulak vermelisin.. şu an minicik bir kedim var. ilk getirdiğim de annem evi terk etti :) arkadaşında kaldı.. sonra geldi tabi :) ve şu an problem yaşamıyoruz. alıştı annem, kucağından indirmiyor :) sana tavsiyem, geçici yuva olabilirsin, deneyim kazanmış olursun ve bakıp bakamayacağını annenle beraber sen de görmüş olursun :)