Isırıyor

zeynepp

köpeğim şu son zamanlarda bende dahil herkesi durduk yere ısırmaya ve hırlamaya başladı bu şekilde davrandığı zaman ona sırtımı dönüp ilgilenmiyorum bir kaç dakika sonra yanıma geliyor ve bebi yalıyor ona dönüp onu sevdiğimi söylüyor ve öpüyorum biraz bekledikten sonra tekrar aynı şekilde davranıyor neden böyle yaptığını anlamıyorum çünkü ona zarar vericek hiçbirşey yapmadım onu sevdiğimi her fırsatta ona söylüyorum ve beni sevdiğini hissediyorum yani biz gerçekten her an birlikteyiz her şeyimi onunla paylaşırim

5 CEVAP

Foxsnow

aşı zamanı gelmiş olabilir yada son zamanlarda başkaları hırçınlaştırmış olabilir cinsi nedir acaba ?

Robin

sizi ısırıp geri gelince hemen yüz vermeyin bırakın biraz burnu sürtsün hatta azarlayın birazcık. öyle sürekli ısırıp ardından gelip yalakalık yapıyor ve siz de affediyorsunuz, bu yüzden ısırmaya devam ediyor.

pacmansoy

Egzersiz yaptıracaksınız ve yoracaksınız bunun tek çözümü enerjisini attırmaktır azarlamayla olmaz.

zeynepp

kangal kırma

zeynepp

tamam deniycem çok sağolun