Lütfen Yardim ! Ölür Mü :(

sengulabdl

2 aylık kırma sibirya kurdu bi kızım var yemek yemiyor ve aşiri halsiz veterinere goturduk bugun ilac verdi ama dedigim gibi cok halsiz duzelme yada olme ihtimali nedirr lutfen yardimci olun :(

11 CEVAP

eren

Geçmiş olsun, köpeğinizi çok sevdiğiniz için panik halindesiniz çok iyi anlıyorum ancak önce biraz sakin olun ve veterinerinizin dediklerini harfiyen uygulayın. kötü düşünmeye gerek yok. veterinerin teşhisi nedir? köpeğinizin hastalığını bir uzmana danışmanız en sağlıklısı eğer içinize sinmiyorsa bu durum başka bir veterinere danışmayı düşünebilirsiniz.
buradan ben de dahil olmak üzere yapabileceğimiz tek şey onun bir an önce sağlığına kavuşmasını dilemek umarım en kısa zamanda toparlanacak. tekrar geçmiş olsun

sengulabdl

Can cekisiyor sanki veterinerin yaptigi tek sey ilac yazmak simdi nisanlim tekrar goturdu ama hic umudum yok benim :(

ale123

umudunuzu yetirmeyin umarım köpeğiniz biran önce iğleşir benim de kedim ve köpeğim var sizi anlıyorum

durdane

geçmiş olsun

sengulabdl

Maalesef veteriner ihmali yAvrumu kaybettik :'(

elifdmz

Öncelikle çok geçmiş olsun umarım düşündüğünüz gibi kötü bir şeyi yoktur.Götürdüğünüz veteriner ilaç yazmaktan başka bir şey yapamıyorsa başka bir veterinere de gösterin derim.En olmadı büyük hayvan hastaneleri var onlar çok daha hassas oluyor.Tahlil ameliyat ne gerekiyorsa yapıyorlar.İsterseniz onu bir araştırın.Tekrar geçmiş olsun..

Foxsnow

Geçmiş olsun. Düzelir salam koyun kaliteli yiyecek koyun elbet yer.

izzy

Son durum nedir düzelme varmi yavruda :(

rabia423

ölmesinnnnnn ?1!!!!!!!!!!!!!

çok üzüldüm başınız sağolsun

izzy