Yavru Kedinin Karnı Şiş

elfcvt

2 aylık oldu nerdeyse annesiyle ve 5 kardeşiyle yaşıyor ama karnı kendinden şiş arka tarafına doğru uzanamıyo karnından veterinere gittim kurt olmasından şüphelendim veterinerde wormtal hapı verdi zorla olasada verdim ama hiç bi değişiklik yok ve çok az kakasını yapıyor yapmıyo gbi bişey yani lütfen yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım

1 CEVAP

ticareti kenara bırakıp gerçekten hayvan sever bir veterinere gitmenizi öneririm. aynı sorun benim kedimde de var ve parazit tedavisi görüyor. kaliteli kuru mamadan başka bir şey vermeyin.