Köpeğim Küstü!!!!!!!!!!!!??? Acıllll Yardım Yemek Yemio ?

rabia423

miço nun yanında kırma bir köpek besliyordum onunla 3 aydır birlikteydı ama onu sahiplendirdik ve miço artık yanlız kalıo bahcede .
normalde iştahı yerınde olan bi köpek ama ne hikmetse yemiyo artık et de verdim .ama yok ya azıcık yedi dışarıyada çıkmıo nasıl piskolojısnı düzeltirim yardım acıll !!!!????

9 CEVAP

yeni köpeğinizi kısakanıyor olabilir büyük ihtimal

mete haklı diğer köpeğinizi kıskanıyo olabilir.

rabia423

artık yanlız bakıyorum ama yani

Anilyigit

Onunla hiç yapmadığınız şeyleri yapın örneğin onu alın bir sahile gidin diğer köpeklerle tanıştırın ona istediğiniz basit birşeyi yaptırıp ödül verin onu hep mutlu edin oyunlar oynayın bol bol gezin yorulsun tekrar ödül verin onunla fazla ilgilenmeniz yeterlidir

rabia423

oturduğum yer bolvadin sahili nereden bulayım

Pinar5504

Belkide eski arkadaşını özlemiştir