Köpeğim Mama Yemiyor Yardım :((

Beceren27

Arkadaşlar Pedigree Kuru Yavru Köpek Maması aldık ilk gün koydum yedi ve 1 saat sonra kustu normaldir dediler ve şimdi koyuyorum fazla yemiyor ama bakşa birşey veriyorum iştahla yiyor yardım :(

2 CEVAP

patipiti

Pedigree iyi bir mama markası değildir,bunu birçok forumda okumuştum.Maddi olanaklarınız yetiyorsa ProPlan,Royal Canin veya Hills gibi daha kaliteli ve köpeğinizin daha çok seveceği mamalara başvurabilirsiniz.
''Köpeğin veya kedinin'' yediği mamayı kusması normal değildir,köpeğinizin sevmediği bir mamayı yemesi için zorlamayın,benim kızım da market mamalarını doğrudan kusmuştu ve daha sonra hiç vermedim,Royal Canin de ise hiç böyle bir şey yaşamadık.

Mftcm

Yavru köpekler hemen mama yemez biberona süt koyup elinizde içirmeniz en doğrusu ben yavrularıma hep öyle yapıyorum