Bu Mama Hakkında Düşünceleriniz ?

Beceren27

Golosi Baby 2 aylık golden var İdeal mi sizce ? Yada Pedigree Dahamı Kaliteli ?

4 CEVAP

pacmansoy

Çok özür dilerim Golosi'nin besin değerleri fena değil eğer bu fiyat size uygunsa Bonacibo'dan daha iyi çünkü içeriğinde %22 tavuk ETi ibaresi var. İncelediğiniz ürünlerde ET ibaresine dikkat edin zaten, protein oranı genelde kemik tozu kuyruk kulak gibi hayvansal proteinlerden oluşuyo ve besleyiciliği az. Pedigree içeriğinde ise sadece protein yazıyor, e market maması zaten... Golosi mantıklı.

Arkadaşlara katılıyorum kesinlikle Golosi alın derim.

pacmansoy

Eğer yavru maması olarak market mamalarına bakıyorsanız ve bütçe problemi yaşıyorsanız sizin için en iyi seçenek "*********" olacaktır. Bonacibo puppy kuzu etli öneririm.

Gofretsla

pedıgree berbattır market mamasıdır GOLOSİ ÇOK İYİ BİR MAMADIR golosi alınız derim