Acil Arkadaşlar Köpeğim De Pire Varr

nisa36

Arkadaşlar bugün sahiplendiğim köpeğim de pire gördüm veteriner iç ve dış parazitlerini yaptı ne kadar zamanda etkisini görürüm ve kızım 3 yaşında zararı olurmu lütfen acil cevap

6 CEVAP

izzy

çok normal birşey gerekeni yapmışsınız zaten pire bit görünce alın yemesin kuzucugu diğerleride çok sürmez dökülür fırlayın sürekli görürsünüz aralarda alırsınız

elifdmz

pire varsa üstünde dış parazit damlası alıp ensesine dökeceksiniz max.24 saatte temizleniyor,tüm pireler ölüyor.

nisa36

Bide tuvalet eğitimi nasıl vericem bilmiyo eve yapıyor :(

izzy

Kopeginiz kac aylık biraz bilgi verirsenin tuvalet eğitimi için bişeyler yazariz

nisa36

İkibuçuk aylık şuanda

izzy

2.5 aylik mı ☺
acale etmeyin bir müddet halıları kaldırın yoksa her köşesine yapar daha kaslarını tutamayacak kadar küçük cinsini cok anlayamadım kırma bir yavru eğer küçük ırksa 5 aylık olana kadar acale etmeyin eğitimi verirken de düzenli olarak her gün 5 kere çıkarın ve eve yaparsada hayır diye tepki verin 5 kere indirince inecegini bilip kaslari doğrultusunda tutmaya calisacak 5 aydan sonra bu 4 ayda olabilir 6 7 ayda 3 e dusureceksiniz ama sabırlı olun en önemlisi sabır