Veterinerlik

cansu5

hayvan sahiplerine sesleniyorum,hayvanları çok seviyorum ve bu sene üniversiteye gireceğim, ve veterinerlik düşüncelerim arasında.
veteriner aşı tıraş ücretleri ne kadar beni bilgilendirirseniz sevinirim..

2 CEVAP

Harika bir bölüm umarım dilekleriniz gerçekleşir...
Traş hakkında bilgim yok fakat rutin kedi aşıları ortalama 30 - 50 TL arasında şehir ve veterinere göre değişebiliyor. Seyahat içinde geçerli, otobüsler kediyi normal kabul etmiyor. İğne vurdurup sakinleştirmek lazım yani genelde uyutuyorlar sersem gibi oluyorlar. Bu iğnelerin fiyatları da şehre göre değişir ama bir büyük şehir için 35 - 40 TL istiyorlar. Başarılar dilerim : )

izzy

Köpek asilari 30 ole 80 arasi değişiyor adiya göre traata oyle 50 ile 100 arası rontgen 50 ile 100 cerrah olursan 5000 lira ameliyat edersin

Sen bu kadar vicdansız olna ama bu sebeple bir sürü köpek tedavi edilemiyor ve ölüyor maalesef