Kedimde Kulak İltihabı Çıktı :(

elifdmz

Merhaba,Dün akşamdan beri kedimin hali yok,mama yemiyor su içmiyor adım atacak halı yok.Kulakları düşük gözleri baygın bakıyor.Veterinere sordum kulak iltihabı olabilir dedi.Tahlillerden sonra belli olur dedi.Şuan üzülmekten başka elimden bir şey gelmiyor.Daha önce başına gelen oldu mu benim yapabileceğim bir şey var mıdır?

2 CEVAP

PetlebiAlisveris

geçmiş olsun. benim bildiğim kadarıyla herhangi bir hastalık durumunda kedinizin zayıf düşmemesi için zorla da olsa mama yedirmeniz lazım eğer veterineriniz aksini söylemediyse veya başka bir tavsiye vermediyse yemek yemesini ve su içmesini sağlamalısınız

elifdmz

Teşekkür ederim..Hayır aksi bir şey söylemedi.Yanına kadar koyuyorum getiriyorum yesin içsin diye yok yüz çeviriyor.Sadece bir kaç damla su içti o kadar:(