Bu Mama Kalitelimi Sizce ?

Beceren27

Love Dog Puppy İsimli Mama Nasıl Arkadaşlar 2 aylık golden var

9 CEVAP

Pek iyi değildir önericek olursam eğer bonacibo veya champion markalarını kullanabilirsiniz.

izzy

Önerecek olsam orijen acana nd derim ama her bütçeye uygun degil ama

Tahıl dolu ve berbat bir mamadır.. Acana,Orijen ve N&D öneririm. Lovedog adlı kuru mamada nerdeyse hiç et kullanılmayıp et yan ürünleri kullanırken, bu saydığım mamalarda %60 üzeri et kullanılıyor.

basakoztekin

bakın eger maddi durumunuz elvermediği için uygun mama arıyorsanız kesinlikle *********.com adresinden bonacibo mamalardan almalısınız. o hem hayvanınıza yaracak hemde size meddi külfeti olmayacaktır.

celikcan

benim köpeğim ikisini de sevmedi ve love dog ne bonacibo

izzy

Maddiyat doğrultusunda daha üst sınıflardan trmin edebilirsiniz pek iyi değildir

pek sanmıyorum ama Proplan yada Hill's Science Plan kullanmanızı öneririm. ikiside profesyonel köpek maması

Gofretsla

beceren27 tüm forumlarda açmışsınız bu mama iyimi diye sorduğunuz mamaların hepsi MARKET MAMALARI dediğimiz berbat üzeri mamalar pedıgree,goody,tommy,whıskas,love dog,BONNIE BUNLARDAN SADECE BİRKAÇI lütfen iraz araştırın köpeğinizede birdaha market maması vermeyin!!!!!!!!!!!

Gofretsla

anlıyorum belki uygun fiyatlı bir mama arıyorsunuz o zaman bonacıbo öneririm