Kızımın Adı Ne Olsun ?

İki Gün önce ağlarken buldum.

62 CEVAP

Pinar5504

Çakıl

kedicandir

ben kızımın adını düşünürken birsürü isim sayıp bi anda yaramaz diye bi tepki vermiştim.Bence kedilere karakterlerine göre isim koymakta güzel oluyormuş bunu anladım gordüğüm an anlamıştım zaten :) sende buna şirin ya da şeker diyebilirsin tatlım da koyabilirsin ismini çünkü çok sevimli :)

kemall ekledim isimleri listeye :P Sağol :)

Damlah

Zilli yada boncuk ☺

Ekledim listeye :)

pamuk

LiveDoq

Lina

İsim rehberine baktın mı?

peri katabilirsin yada sulu göz kat prenses katabılırsın maya katabılırsın meyra katabılırsın
- 1. Kalın Yazı

kars

çiko

defne

Bulgur rengine benziyor bulgur olabilir yada dişi ise maya yada MİA gibi isimler olabilir

Dila2003

Damla

Dila2003

Damla

Sağolun arkadaşlar :)

Evet baktım teşekkürler :)