Kızımın Adı Ne Olsun ?

İki Gün önce ağlarken buldum.

62 CEVAP

Sinemsf

Lora

zeynepozcan

mia

mia yakışır bence bu güzel kıza;)

Akitamaya

Gülizar

CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR :) BAŞKA CEVAP ATMANIZA GEREK YOK AMA SİZ BİLİRSİNİZ.

Phentos441

Kata köy güzel bence :D

eylulozl

Çinko

Evde bizden daha çok yer biliyor :D

Konu kapanabilir arkadaşlar kedime Fındık ismini verdim ama hala kararsızım. Bana göre erkek ama veteriner dişi diyor. Bidaha gidince iyice öğrenip ona göre isim veririm :D Şimdilik Fındık olsun. Saten Fındık deyincede bakmıyor isim laf olsun diye :D

Arkadaşlar kedim erkekmiş :D Bugün öğrendim.

Teşekkürler :)

rabia423

şaşkın olsun tipi öle :D

Zandede16

Miyu olsun:)

DusumDzprmk

Ya bu hayatımda gördüğüm en güzel kedi olabilir bence adını Lilith, Meredith veya Anubis olmalı

ecemac

Alien olsun bence