İki Ayrı Irk Bir Arada Olur Mu?

Damlah

Labrador (redriver) ve chihuahua bi arada ve biri (chihuahua ) 3 aylık diğeri ise( Labrador ) 3 yasinda? Bunlar nasıl anlaşacak dün karşılaştılar ilk kez

5 CEVAP

patipiti

Köpeklerin karakterlerine bağlı olarak değişen bir durumdur ama ikisi de uyumluysa yaş veya boyutun hiçbir sıkıntısı olmaz,barınaklarda köpekler boy boy ve birarada duruyorlar,bunun gibi düşünün :)

mlnilkm506

Aslinda buyuk irklarla kucuk irklar biraz sorun yasar, genelde. Oncelikle buyuk kopege, kucuk olanin gozunun onunde biraz sirnasin, sevin. Ayni seyi buyugun gozunun onunde kucuge de yapin. Cok yalniz birakmadan, olasi bir olayda hizli mudahele edebilmek icin yanlarinda durun. Bu sekilde alisirlar.

zaman herşeyin ilacı olacaktır. alışırlar fAkat biraz zorlanabilirsin. cinsleri aynıysa boyutuna aldanmadan rütbe yarışına girmesi kaçınılmaz olacaktır. sürü psikolojisi güten büyük ırk köpeğinin diğer minikten üstün olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Bu zamanlardan sizden ilgi alaka görmek isteyecektir. göstermediğiniz takdirde diğer köpeği ciddi biçimde ters köşe edecektir. çok dikkat etmelisiniz.

güzelce tanıştırılmaları gerek

kars

İlk önce ikisinede eşit sevgi göstermelisin.Yoksa birbirlerini kıskanırlar.