Kedim İshal Oldu Napmaliyim?

cemrenurdag

Geçenlerde sokakta buldugum annesi ölmüş yavru kedim ishal oldu. Napmalıyım???

3 CEVAP

Egeli

kedinize süt verdiğinizi tahmin ediyorum yavru kedi olduğu için, kedilere verilen süt ishal yapabilir suyla karıştırmalısınız %50 su %50 süt olmalı ya da eğer yeteri kadar büyüdüyse yaş mama ve kuru mama kullanın. ya da yavru kediler için özel üretilen süt tozları var onlardan kullanabilirsiniz.

basakoztekin

selam, sokak hayvanlarına aktif olarak baktıgım ve veterinere götürdüğümde ishal için her zaman reflor şase verdi bize. paket 10 adet küçük toz şeklinde. sulandırıp agız yoluyla enjekte ediyorsunuz. sadece bilgi ve deneyim olarak paylaştım. eger maddi durumunuz iyi ise veterinere götürmenizde fayda var.