Bir Tane Daha Köpek Almayı Düşünüyorum Sizce Hangi Cins Almalıyım

köpeğim 2-3 aylık.

11 CEVAP

daha doğrusu 2-3 aylık rotweillerim var onun yanına hangi cins alabilirim

Aynı cins al.

Daha cok kucuk hangi cinsi alsaniz hemen alisir onada arkadas olur.

aslihantez

bencede aynı cins, karşıt cinsiyetini almalısınız...

Mftcm

Aynı cins almalısın

Başka bi cins de alabilirsiniz Rottweiler cinsi alabilirsiniz küçük olduğu için alışa bilir.

Beyzabeggi

aynı cins

endofbeauty

daha egitilmemis baskin irkin yanina bir kopek daha alirsaniz... Zor. Isiniz gercekten zor. Bence bir sene bekleyin ilk kopeginizi egitime baglayin. Bide Yani.. Yavrular tuvalet egitime kadar her yere islerini yapiyorlar. Diyelim ilk kopeginiz de wc egitimi var, ikinciside yok. Ikincisi bilmedigu icin buldugu sikistigi yere yapar ve birinciside bakiyor goruyor ooo o yapiyor o Zaman iyi biseydir o da wc egitimi unuttur. Pozitif kopegin yanina negatif kopek alin pozitifligi de negatiflige doner. Yani siz bilirsiniz, ama isiniz zor olur.

Busetargu

Aynı cins ve aynı yaş alın

zelihasu

bence golden al

yigit25

Yavru labradorlar ve husky'lerle uyum sağlar