Babam Köpeğimi Barınağa Gönderecek ?? Onu Nasıl Vazgeçireceğim Ben?

rabia423

alman kurdu dişi köpeğim var 1.5 aylıktan itibaren onu ben büyüttüm sanki aramızda bi bağ var benim haricimde hiç kimseyle iyi anlaşamıyor .
ve benim bulunduğum yerde yani afyon\bolvadin burada barınak adı altında köpekleri bi alana kapatıyorlar ve onları ölen köpeklerin etlerini yemeğe zorluyorlar ben köpeğimin ölmesini istemiyorum yada kendi ırkını yemesiini ?? !!!!! babamı nasıl vazgeçireceğim...??????
o barınağın fotoğrafları da var işte onlarıda atıyorum:

5 CEVAP

rabia423

babam öyle şeylerle ikna olacak birisi değil zaten eğitim açısından öğrettiklerim var ama aşırı heyecanlı olduğu için zor zapdediliyor

zzAr

neden barınağa bırakmak istiyor baban köpeği?

rabia423

çünkü köpeğim 2 ablamı oynamak amacı ile üstüne atlamıs bunlarda korkmuş babama söylemiş
sonra yengemin ordeğinin yumurtasını kırmıs ee aslında hepsi halamın sucu çünkü halam köpeğin kapısını açık bırakmış bağlayamıyorrum da bağırıyo surekli bide dedemlerin evine girmiş onda babam zarar veriyo bu köpekten hayır gelmez dedi .. onun için yolliicakmış..:(

zzAr

babana bunları tamamen anlat ardından da onu yetiştireceğine ve eğiteceğine söz ver çeşitli komutları öğretmeye çalış. komutlar için burada soru cevap alanında arama yap faydalı şeyler bulabilirsin umarım babanı ikna edersin

Abllarını köpeğe alıştır onların babanı ikna etmesini sağla.