Köpeğim Hamile Kalır Mı?

Berfin

Merhaba iyi akşamlar. Benim kızım boncuk yaklaşık 9 ay önce kısırlaştırma operasyonu geçirdi. Bir tane de oğlumuz var pars. Pars bir kaç gün önce boncukla çiftleşmeye kalktı hemen müdahale ettik fakat boncuk bugün biraz Halsiz hasta gibiydi karın bölgesinde lekelenme oldu. Boncuğun hamile kalma riski var mı lütfen yardımcı olun... Şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

zzAr

eğer kısırlaştırma operasyonu düzgün yapıldıysa hamile kalamaz, halsizlik olmasının sebebi bence psikolojiktir, gözlemlemeye devam etmenizi tavsiye ederim geçmiş olsun

Berfin

Teşekkür ederiz