Kedim Öpmem Zararlı Mı ?

kedicandir

kedim öpülmekten pek hoşlanmıyor bende uyurken öpüyorum tutuorm yine öpüyorum onu çok seviyorum yaa.. ama öpme kedi öpülmez tüyü kaçar diyip duruyorlar benden baska kedisini öpen yok mu tek anormel ben miyim acaba ? :) :) :) :)

20 CEVAP

Ben kaşmir'imin ağzını bile öperdim deli gibi öper dururdum istediğim gibi dün kaybettim ama canımı dün öldü yavrum

BLaDee

Bende mia'mı yavruyken aldım gerçi hala yawru ama o kadar güzel bakıyor ve uyuyorki kendi çocuğummuş gibi sarılıp öpüyorum henüz çocuğumuz yok ama inanın çocuğum gibi bakıyorum onunla birlikte uyuyorum evimizi neşesi diyebilirim;)

Minikbella

İç dis parazit aşılarını yaptırdiysaniz hic bir seycik olmaz dilediğiniz gibi kendi cocugunuzmuscasina opebilirsiniz

Miraaleyna

Toksoplazma denilen hastalık barındırdıkları için yrni evli çiftler ve kız çocukları için fazla samimiyet öpülmesi doğru değildir. Zararlı değil falan diye bilmediğiniz şeyler için yorum yapmayın lütfen. Toksoplazma kısırlık yapıyor ve kedilerin %90'ında bulunuyor. Erkeklerde de kadınlarda da embriyo ve üremeyi kesinlikle etkiliyor. Tüy değil asıl zarar veren zaten herkes bir tüy diye gitmiş

Seneca

@Miraaleyna asıl sen bilmediğin şeyler için yorumda bulunma. Evde bulunan ve iç dış parazit aşıları tam bir kediyi öpmekte sıkıntı yok. Gidip sokaktaki hayvanlara yapışmıyoruz öpmek için. Toksoplazma bir parazittir ve kedi aşılandıktan sonra ölür. Kafanızdan hikaye uydurmayın.