Aşı Fiyatları

Birsukrmn

Aşılar kedilere kaç aylıkken vurulmaya başlar vede aşı fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

10 CEVAP

kars

Kuduz=55 TL Karma aşıları=65 TL Lösemi virüsü=65 TL
SPREY VEYA DÖKME İLAÇ İLE DIŞ PARAZİTER İLAÇLAMA= 25 TL İlaçlı banyo uygulaması=25 TL Dış parazit ilaç uygulaması=15 TL Buradanda bakabilirsin http://evcilclub.com/2015-veteriner-hekim-ucret-tarifesi/

Hzlyldrm

Aslında daha uyguna bulabilirsiniz.benimde kedilerimim aşı vakitleri.kuduz için belediyenin veterinerliklerine götürebilirsiniz hemen hemen her belediyenin var ve kuduzu ücretsiz yapıyorlar.65 tl bi karma lösemi için fazla,olması gereken 30-50 tl arasında.bunun içinde üniversitelerin veterinerlik fakültesinden biraz daha uyguna yaptırabilirsiniz.2 aylık olduğu zaman ilk aşılamaları başlar üç aylıkkende kuduzu yaptırabilirsiniz.dış parazitin fiyatı ortalama 25 tl, ense damlası yapılıyor genellikle.iç parazit içinde kendiniz veterinerden hapını alıp yutturabirsiniz.10 tl ortalama fiyatı ben 2.5 tlye veterinerden almıştım.fakat dozlarını mutlaka öğreniniz

umut61

Yahu bu fiyatlar nerelerde geçerli :)

kars

Veterinerlikte geçerli

Birsukrmn

Teşekkür ederim :)

kars

Rica ederim

umut61

Bahar, Kars o veterinerlik nerede adresini verde bende kedilerimi oraya götüreyim.

kars

http://www.ivho.org.tr/ kaynak burası

BBC

Baktım biraz da burası fena pahalı ben çok daha uyguna yaptırıyorum.

dsatine

Aşı fiyatları bulunduğunuz ile göre değişir. 50 tl ve üstü oluyor genelde. Normalde aşı fiyatı 20 tl den az. Toplu aldıklar için ucuza geliyor baya aslında ama çektikleri fiyatlar böyle işte.