Evime Köpek Alıcam Ne Cins Almalıyım ?

kars

Anket

Rotweiller
(3 oy)
Golden Retriever
(14 oy)
Alman Kurdu
(4 oy)
chiahuahu
(7 oy)
Toplam (28 oy)

Merhabalar,Çok yakındayeni eve taşınıcaz ve bir köpek ırkı alıcam yaşım 12.Sevimli sevecen,herkesle iyi anlaşan,zeki birköpek istiyorum.

20 CEVAP

Golden Retriever :) Uysal, akıllı, cana yakın, sevimli, oyuncu, ilk köpek için ideal...

aycacetin2472

Bnim ilk kopegimde goldendi. Golden al sende :)

kopekhayrani

Çok gerizekalı insanlar var alman kurdu nu çocuk nasıl baksın oy vereceğiniz e biraz araştırın rotweiler var bide of allahım böyle insanlar yüzünden oluyor yanlış anlaşılma ve chivava da deneyim gerktirir golden mantıklı güzel kardeşim ankette goldeb dışında olan oyları kafana takma;)

Patim34

Kesinlikle golden tavsiyemdir

yanik_kedi

Yaşın çok küçük kesinlikle küçümsemek gibi saçma bi amacım yok ama alman kurdu husky vb. Köpek türlerine liderlik kuracağını sanmıyorum golden labrador gibi cinsler barınaklarda sık bulunuyor bu türleri tercih edebilirsin :)